Корзина
218 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 066-218-83-62
+380936728991
+380970420925
Любі клієнти! Раді повідомити, що магазин працює онлайн, наші менеджери блискавично та повно обробляють Ваші запити! Проте, у зв’язку із ситуацією в державі - відправки будуть не щодня як раніше, а в окремі дні, які будуть погоджуватись із кожним замовником індивідуально! Любимо Вас, бережіть себе та будьте здорові!
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3

Каталог Come-for

 

 

                   Заснована в 2005 році фабрика Come-for, має величезний досвід у виготовленні якісних ортопедичних матраців, наматрацників, подушок і ковдр, які зроблять ваш сон максимально комфортним. Головний офіс і все виробничі потужності знаходиться в смт Солоницівка (Харківська область, Дергачівський район). Власниками фабрики є громадяни Німеччини та Туреччини.

Компанія Come-for має виробництво повного циклу і розташовується на території площею 18 000 квадратних метрів, на яких розміщено найсучасніше і інноваційне обладнання з Туреччини, Німеччини, Італії та Японії. Постачальниками різних матеріалів для створення всієї лінійки продукції є провідні світові компанії Бельгії, Туреччини, Словенії, Англії та Чехії.


Фабрика має свою величезну мережу представництв по всій території України і є експортером матраців в Росію, Молдову, Казахстан і Грузію. Компанія Come-for є членом European Business Association і призером всеукраїнських конкурсів якості продукції. Для підтвердження якості та безпеки все випускаються вироби пройшли незалежну сертифікацію.

 

 

Come-for

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Категории
Производитель
Фильтры
Диапазон цен, грн.
Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место, кг
Наличие
Страна производитель
Форма матраса
Тип матраса 
Тип пружинного блока матраса 
+380936728991
Life
+380970420925
Kyivstar
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта