Корзина
222 отзыва
+38 066-218-83-62
+380936728991
+380662188362
+380983951762

Гарнітур для передпокою.

Гарнітур для передпокою.
В якості гарнітура для передпокою різні виробники пропонують нам сьогодні різні набори меблів. Чим відрізняються гарнітури і від чого залежить їх склад?

11.03.19

Гарнітур для передпокою.

 

     В якості гарнітура для передпокою різні виробники пропонують нам сьогодні різні набори меблів. Чим відрізняються гарнітури і від чого залежить їх склад?

 

 

 
З чого складається передпокій? Західні і українські підходи.
         Західний підхід до формування гарнітура для передпокою припускає, що в ній розташовується мінімум предметів, необхідних лише для того, щоб скинути на них пальто або повісити парасольку. За кордоном передпокій - це тільки вхідна зона, в той час як в Україні це - ще й місце для зберігання речей. Виходячи з українського менталітету, вітчизняні виробники створюють місткі гарнітури, в які обов'язково входить хоча б шафа або пенал для одягу. Іноземні виробники, враховуючи дані особливості, теж пропонують на експорт розширений асортимент артикулів.
 Сучасні меблі для передпокою - це, як правило, вішалка для верхнього одягу (з поличкою або секцією для головних уборів), тумба або підставка для взуття і комод з дзеркалом. Нерідко все це доповнює пуф, який обов'язково має місткий ящик під сидінням. Мінімальний набір меблів для передпокою - вішалка, тумба для взуття.
Переваги сучасних моделей.


                   Сьогодні більшість гарнітурів для передпокою є модульними меблями. Лише самі економічні моделі продаються моноблоком. Модульна програма - це дуже зручно: в залежності від розмірів приміщення і ваших побажань можна скласти передпокій індивідуально для вашого передпокою. Саме ви вирішуєте, які шафи будуть використані, і в якій кількості. Сучасні моделі максимально компактні і ергономічні. Можна вибрати кутову шафа в передпокій або шафу-пенал для одягу зменшеної глибини, яка обладнана торцевими вішалками (одяг буде висіти «обличчям» до стіни, а не боком). Кутова шафа в передпокій встановлюється досить часто, тому що при своїй місткості він ще й значно заощаджує простір.

 

 

Виробники прихожих. Два типи фабрик.
       Гарнітури для передпокою пропонують не тільки компанії з виробництва корпусних меблів для дому, а й спеціалізовані фабрики - виробники гардеробних і вбудованих шаф. Адже хто, як не вони, добре розбирається в меблів для зберігання. Базові елементи будь-якої вбиральні можна використовувати в передпокої, і тим самим отримати платтяну шафа або відкриту секцію для зберігання верхнього одягу. Можна встановити спецсекціі-колодки для зберігання взуття, особливу вішалку для ременів або висуваються штанги для одягу. Також можна вбудувати шафу-купе в передпокій, тим більше це є найпоширенішим варіантом в Україні.
Типи прихожих. Вбудований передпокій.
                  Можна встановити шафу-купе в передпокій, для збереження вільного простору. Адже більшість типових будинків мають невелику площу. Стандартні шафи часто не дуже компактні, при відкриванні місця зовсім не залишається. Шафа-купе в передпокої стає центральним елементом, навколо якого розміщується інші меблі, наприклад кутові полиці, антресолі. Хоча б одна дверка шафи зазвичай має дзеркало. Внутрішнє наповнення шафи-купе дозволяє зберігати в ньому навіть важкі речі (наприклад, шуби).
Передпокій лофт. 

                     Альтернативою готовому гарнітуру може служити особлива стійка, яку можна встановити в ніші, закрити фасадом і отримати шафу. Подібні стійки також розміщують по периметру кімнати, щоб створити гардеробну. Якщо встановити одну секцію, доповнити її поличками і гачками для одягу можна отримати відкриту стойку- «лофт» для передпокою. Гардеробна типу лофт може служити альтернативою готовому меблевому гарнітуру для передпокою. 
Невидимий передпокій. передпокої, які не мають корпусу, а містять лише один фасад. Таку систему зберігання розташовують в приміщенні уздовж стіни. Тобто для створення «передпокої-невидимки» можна використовувати вбудовану шафу на всю стіну і елементи наповнення гардеробної.
Другие статьи
Категории
+380936728991
Life
+380662188362
Vodafone
+380983951762
Kyivstar
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта