Корзина
219 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 066-218-83-62
+380936728991
+380662188362
+380983951762
Любі клієнти! Раді повідомити, що магазин працює онлайн, наші менеджери блискавично та повно обробляють Ваші запити! Проте, у зв’язку із ситуацією в державі - відправки будуть не щодня як раніше, а в окремі дні, які будуть погоджуватись із кожним замовником індивідуально! Любимо Вас, бережіть себе та будьте здорові!

10 порад щодо розміщення шафи

10 порад щодо розміщення шафи
Розташування шафи багато в чому визначають особливості його конструкції і розміри. Як перетворити громіздкий предмет обстановки в союзника в боротьбі за красу і зручність інтер'єру?

10.02.19

10 порад щодо розміщення шафи

 

 

Розташування шафи багато в чому визначають особливості його конструкції і розміри. Як перетворити громіздкий предмет обстановки в союзника в боротьбі за красу і зручність інтер'єру?

Вбудована шафа
Вбудована шафа

1.Між торцевими стінами в глибині кімнати. Найзручніший спосіб зберігання, що дозволяє найбільш раціонально використовувати простір житлової кімнати, не утворюючи «мертвих зон».

2. Шафа-портал, що обрамляє дверний проріз. Якщо двері знаходиться в центрі стіни, шафа має П-подібну форму, при кутовому положенні дверного отвору - Г-подібну. В нижніх секціях такої шафи розташовуються вішала для одягу, в антресольних - рідко використовувані речі і сезонний одяг.

3. Шафа, що займає частину пристінного простору. Одну з бічних стін такої шафи закриває спеціально вибудувана перегородка. Рішення особливо актуальне для кімнат зі сполученими функціями, наприклад спальні з робочим куточком в ніші.

4. Кутова шафа. Підходить для інтер'єрів передпокоїв і житлових просторів зі складними обрисами, коли потрібно скорегувати форму кімнати. Дві таких шафи в протилежних кутках можуть кардинально змінити сприйняття простору, зробити його вигляд більш динамічним і просторим.

Радіусні шафа
Радіусні шафа

1. В кутку між двома сусідніми стінами. Кращий варіант для кутової моделі, яка дозволяє і простір заощадити, і зробити систему зберігання досить місткою. Кутові шафи в цілях безпеки краще робити з округленими бічними стінками: вони повинні або плавно сходити нанівець, або мати вигнуті секції з плавними округлими обрисами.

2. Вздовж довгої стіни кімнати або коридору. Такий варіант підходить для вигнутої (опуклої) моделі. Пам'ятайте правило - чим просторіші інтер'єри, то більше можуть бути вигини і об'ємніші радіусні шафи, і навпаки. Інакше рухатися в такому інтер'єрі буде незручно.

3. Шафи-хвиля (з контурами у вигляді букви S або більш складної синусоїди). Актуальний для суміжних приміщень. Плавно обтікає перегородку і переходить в сусідній простір (коридор, вітальню, кухню). Підходить для квартири з відкритим плануванням і дозволяє візуально об'єднати кілька зон. В інших випадках його активна форма буде невиправдано перевантажувати інтер'єр.

шкафи-купе Мастер-Мебли
Окремо розташовані шафи.

1. Пристінне або кутове розташування. Найпоширеніший варіант, підходить для досить просторої кімнати, де шафа не буде виглядати занадто об'ємно і заважати руху.

2. Кілька однакових вузьких шаф. Зручні в невеликих просторах, де одина об'ємна шафа виглядала б занадто громіздко. Пара таких шаф допоможе вибудувати красиву композицію за принципом осьової симетрії: фланкирован диван, розташовуватися по обидва боки вікна, обрамляти ліжко.

3. Зонуючи кімнату. Шафа, що примикає одним торцем до стіни, допоможе розділити, наприклад, зони сну і занять в спальні, а в дитячій-відділів ліжко від вхідної зони.

Другие статьи
Категории
+380936728991
Life
+380662188362
Vodafone
+380983951762
Kyivstar
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта