Корзина
219 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 066-218-83-62
+380936728991
+380662188362
+380983951762

4 головних поради для передпокою.

4 головних поради для передпокою.
Передпокій візитна картка квартири, саме тому вона заслуговує особливого ставлення. Продуманий інтер'єр, затишок, функціональність ось головні атрибути передпокої. Саме передпокій це «обличчя» квартири.

21.01.19

4 головних поради для передпокою.

 

               Передпокій візитна картка квартири, саме тому вона заслуговує особливого ставлення. Продуманий інтер'єр, затишок, функціональність ось головні атрибути передпокої. Саме передпокій це «обличчя» квартири. Спеціально для master-mebli провідні спеціалісти поділилися своїми порадами про те, як грамотно оформити цю зону. 
Мінімалізм. Щоб меблі для передпокою не виглядали захаращеними, ми радимо вибрати більш аскетичну обстановку. Такі декоративні прикраси, як вази, статуетки та торшери можуть перевантажити невеликий простір, тому з ними треба бути акуратними. Якщо ви все ж хочете зробити ваш передпокій не таким нейтральним і надати йому характер, то пропонуємо вам зробити акцент на чомусь одному. Саме в дрібних деталях криється затишок, тому яскрава лампа на столику в передпокої або ж екзотичне настінне панно зададуть правильний настрій. 
Колірна палітра - світлі тони

Світлі стіни допомагають візуально розширити простір цю хитрість знають всі. Для такого мініатюрного простору, як передпокій, світлу гамуможна використовувати не тільки для обробки стін, але і при виборі меблів для передпокою. Світлі кольори додадуть легкості і візуально збільшать розміри приміщення. Однак, незважаючи на те, що білий колір «король» світлих відтінків, ми все-таки рекомендуємо зупинитися на інших кольорах. Справа в тому, що білий колір занадто примхливий швидко брудниться і складно підтримується в первозданному вигляді. Спробуйте використовувати інші світлі кольори бежевий, блакитний, світло-бузковий, розбілені відтінки рожевого. 
Яскраві фарби. 
Якщо ж ви прихильником яскравих кольорів в інтер'єрі і хочете використовувати активні малюнки, то рекомендуємо зупинитися тільки на одному такому елементі. Меблі для передпокою в такому випадку слід вибрати нейтральних відтінків. Щоб не перенавантажувати простір «важкими» стінами, спробуйте не використовувати активний орнамент на всіх стінах, так як в цьому випадку вони будуть виглядати занадто незграбно і почнуть «з'їдати» частину простору. Пропонуємо застосувати великий малюнок тільки на одній стіні в передпокої або ж покрити їм тільки частину висоти, тоді ви зможете уникнути відчуття, ніби перебуваєте в маленькій тісній підсобці. 
Освітлення. 

У невеликих квартирах в передпокої найчастіше немає вікон, тому основним і єдиним джерелом світла служать лампи і світильники. Якщо ви вибрали лампи нейтральних кольорів, то акцент рекомендуємо зробити або на стінах, або на аксесуарах для прикраси передпокою. Важливопам'ятати чим темніше відтінок обробки коридору і чим більше дрібних деталей в інтер'єрі приміщення, тим більше освітлення потрібно, щоб передпокій і коридор не виглядали занадто похмурими і вузькими.

Зберігання.
     Передпокій це місце, де багато зберігають речі: велосипеди, лижі та інші предмети побуту, якими не хочеться псувати затишні куточки свого житла. Однак варто пам'ятати, що ця частина квартири перша постає перед поглядом гостей, тому зберігання речей варто організувати так, щоб передпокій все одно виглядав охайно і привабливо. Рішення для зберігання можуть бути одночасно і красивими, і функціональними. Наприклад, можна організувати цілий ансамбль для зберігання, який буде складатися з відкритих полиць і закритих ящиків. Таке поєднання дозволить, з одного боку, не перевантажити обстановку, а з іншого, не буде створюватися відчуття захаращеності. Якщо у вашому передпокої немає можливості поставити тумбочку або невелику шафу, то спробуйте використовувати настінні гачки і невеликі шафки головне знати міру і не перевантажувати стіни. Такі елементи зберігання дозволять вам використовувати простір максимально, але при цьому приміщення не буде переповнене громіздкими елементами інтер'єру.
Другие статьи
Категории
+380936728991
Life
+380662188362
Vodafone
+380983951762
Kyivstar
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта