Корзина
227 отзывов
+38 066-218-83-62
+380936728991
+380991196182
+380681706620

Як правильно обставити дитячу кімнату?

Як правильно обставити дитячу кімнату?
Купівля дитячих меблів захоплюючи, але відповідальне заняття. Ви вибираєте цілий світ, в якому дитині доведеться провести роки дорослішання. Як не розгубитися в різноманітті пропозицій дитячих меблів?

13.01.18

Як правильно обставити дитячу кімнату?

 

Купівля дитячих меблів захоплююче, але відповідальне заняття. Ви вибираєте цілий світ, в якому дитині доведеться провести роки дорослішання. Як не розгубитися в різноманітті пропозицій дитячих меблів?

 

 

Меблі, які можна змінити в міру росту дитини - це зручно. Є моделі, розраховані на використання від колиски до школи або від дитячого віку до підліткового. Найпоширеніший варіант - ліжка, довжина яких можна регулювати. Є моделі трансформери, здатні змінювати свої функції: Колиска перетворюється в ігровий будиночок, ліжко в письмовий стіл, а на пеленальний столик - в комод. Мінуси: «зростаючі» меблі зазвичай розраховані на єдину дитину, навряд чи в таких колекціях вам попадають дитячі двоярусні ліжка. Меблі, розраховані на використання з перших днів життя, робиться з натуральних матеріалів - зазвичай дерева. Декоративне оздоблення з тієї ж причини скромне: біла фарба або лак. Окрасою служать текстильні деталі: бортики, подушки.

Готові набори. Якщо розміри кімнати та бюджет дозволяють, можна придбати готову дитячу кімнату. Це цілий набір предметів: ліжко, стелажі, стіл, шафа і навіть інструкція щодо розстановки. Головний плюс - в продуманості композиції. Комплект розрахований на певний віковий період дитини з урахуванням вимог безпеки та ергономіки. Кожен сантиметр простору використовується. Так, якщо в комплекті є двоярусні ліжка для дітей, то в сходинки сходів будуть вмонтовані висувні ящики. 

Матеріали. Виробники готових кімнат передбачають кілька варіантів фурнітури та оздоблення. Це означає, що ви можете вибрати колір, форму на свій смак. Або зкомбінувати з декількох. Термін виконання замовлення: 2 - 4 тижні.

Серійні меблі. Головне достоїнство серійних меблів - великий вибір. Як правило, у серії декілька десятків предметів: покупцеві потрібно скласти композицію, орієнтуючись на потреби дитини. Можна вибрати так багато ліжок, шаф і стелажів, скільки потрібно. Багато колекцій передбачають або додаткові спальні місця (висувне) або дитячі 2-х ярусні ліжка. З оригінального - дзеркальні столики для дівчаток, скриня-комод для хлопчиків. У міру дорослішання дитини можна вибрати ліжко або стіл побільше, не змінюючи всі умови.

Матеріали. Деякі виробники пропонують різні варіанти серійних предметів, наприклад дорогі з дерева і дешеві - з дерева та МДФ. Оздоблення та дизайн при цьому не змінюються.


 


Серйозні виробники дитячих меблів приділяють увагу не тільки екологічності матеріалів, а й обробки та дизайну.

 

 

 

Модульні меблі. Модульні меблі - це своєрідний конструктор, що складається з корпусних елементів. Зазвичай кілька модулів об'єднуються в ансамблі: ліжко + шафа, стіл + стелажі, ліжко + стелажі. Конструкції дитячих модульних меблів такі ж, як дорослі, але більш життєрадісні кольори. Ліжка та столи випускаються декількома розмірами, так що в міру зростання дитини можна замінити елементи.

Матеріали. Дитячі модулі зазвичай робляться з ДСП або МДФ, покритий плівкою, шпоном, пластиком або емаллю. Використовуються й інші сучасні матеріали: металеві труби та опори, скляні дверцята та навіть кольоровий пластик. Все це робить інтер'єр динамічним.

У невеликій кімнаті для двох дітей потрібна особлива дитячі меблі  двоярусні ліжка допоможуть заощадити місце. 

Другие статьи
Категории
+380936728991
Life
+380991196182
Vodafone
+380681706620
Kyivstar
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта