Корзина
208 отзывов
+38 066-218-83-62
+380662188362
+380936728991
+380970420925

Які дивани-ліжка краще вибрати - українські чи закордонні?

Які дивани-ліжка краще вибрати - українські чи закордонні?
Українські або закордонні: які дивани-ліжка краще вибрати? Диван-ліжко, призначений як для щоденного використання, так і для гостей. Є імпортні моделі, а є вітчизняні. Які розкладні дивани кращі?

14.09.17

Українські або закордонні: які дивани-ліжка краще вибрати?

 

Диван-ліжко, призначений як для щоденного використання, так і для гостей. Є імпортні моделі, а є вітчизняні. Які розкладні дивани кращі?

Як і коли з'явилися перші дивани-ліжка? Перші розкладні дивани з'явилися ще в XIX столітті. Але винайшли їх не для економії простору, а заради отримання додаткового спального місця. Спочатку розкладні дивани стояли в кабінетах як місце для відпочинку ... прислуги. І зрідка на них засинав господар кабінету. Тому щовечора перетворювали свій диван в спальне ложе. Виходячи з вітчизняних побутових реалій, конструктори фабрик намагалися розробити довговічний механізм. Важливо, щоб він справлявся із завданням щоденної трансформації дивана. В результаті «м'які меблі» за запасом міцності помітно випереджала закордонні аналоги. А багато західних механізмів диванів-ліжок просто не справлялися з щоденними навантаженнями і швидко виходили з ладу.

 

Розробники вітчизняних механізмів на перше місце ставили його довговічність.

 

 

Плюси і мінуси імпортних моделей

Багато розкладних диванів імпортного виробництва не розраховані на регулярне трансформування. Якщо модель може використовуватися щодня, виробник особливо повідомляє про це в технічному паспорті. За прикладами далеко ходити не потрібно: навіть шведська IKEA пропонує нам розкладні дивани для щоденного використання і для періодичного.

Таким чином, диван-ліжка, які використовуються від випадку до випадку, а не щодня, краще вибирати з продукції зарубіжних фабрик. Вони більше досягли успіху у виробництві «гостьових» моделей. Західні виробники постійно винаходять нові способи трансформації, форми і забарвлення моделей. Дивани розкладні, які розбирають час від часу - це, перш за все, сидіння, а потім вже ліжко. Тому виробник має більший простір для створення стильного вироби, йому не доводиться жертвувати витонченістю ліній заради громіздкого, але надійного розкладного механізму.

Диван-ліжко для щоденного сну зазвичай має місце для постільних речей: білизни, подушки і навіть ковдри. 

 

Плюси і мінуси вітчизняних диванів

Українські дивани, навпаки, спочатку створювалися для регулярного використання, і, як ми згадували, мали надійні каркаси і механізми. Простота дизайну і конструкції служила запорукою довговічності, адже при мінімумі елементів ламатися було просто нема чому. Дана тенденція збереглася і донині. Розкладні дивани українських виробників для щоденної трансформації за якістю значно перевершують західні аналоги. Правда варто відзначити, що українські дивани часто мають імпортні механізми трансформації. Але тільки ті, які відповідають вітчизняним «навантажень»

 

 

 

 

 

При регулярному використанні лаконічність дизайну і простота конструкції вітчизняних диванів - запорука їх довговічності. 

Предыдущие статьи
Категории
+380662188362
МТС
+380936728991
Life
+380970420925
Kyivstar
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта