Корзина
219 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 066-218-83-62
+380936728991
+380662188362
+380983951762
Любі клієнти! Раді повідомити, що магазин працює онлайн, наші менеджери блискавично та повно обробляють Ваші запити! Проте, у зв’язку із ситуацією в державі - відправки будуть не щодня як раніше, а в окремі дні, які будуть погоджуватись із кожним замовником індивідуально! Любимо Вас, бережіть себе та будьте здорові!

Столовий гарнітур: що в комплекті?

Столовий гарнітур: що в комплекті?
До складу столового гарнітура можна включити не тільки столи і стільці, а й меблі для зберігання посуди, дзеркала і столика сервіровки. На що потрібно звернути увагу при виборі всіх цих предметів?

19.08.17

Столовий гарнітур: що в комплекті?

 

 

              До складу столового гарнітури можна включити не тільки столи і стіл, а й меблі для зберігання посуду, дзеркала і столика сервіровки. На що потрібно звернути увагу при виборі всіх цих предметів?

 

 

Складаємо комплект меблів
Гарнітур = колекція. Перш за все треба сказати, що стандартний столовий гарнітур - це фікція. Його не існує! Сьогодні меблі продаються не набором, а поелементно - продавець пропонує вам поєднати між собою предмети, зазвичай одного виробника (хоча це необов'язково). Варіанти комплектів можуть бути безліччю, адже меблі для столової кімнати - це і стільці (з підлокітниками або без них), і столи різного розміру, і корпусні меблі всіх видів: тумби, серванти, буфети тощо.
Вибирайте те, що вам потрібно - залежно від площі кімнати та фінансових можливостей.

Стіл.

     Парадний варіант. На відміну від звичайного обіднього, стіл для їдальні сприймається як «парадний», статусний. І вибирай його перш за все за зовнішнім виглядом. Заздалегідь продумайте стратегію покупки, визначте пріоритетну форму та кількість посадочних місць. Чи повинен це бути стіл-трансформер? Якщо так, то який механізм найбільш бажаний?

 

Стільці
Головне число. Число стільців, а, отже, і максимальна кількість гостей залежить від фізичних розмірів столу. Так, якщо він буде розсувним, заздалегідь подбайте про додаткові посадочні місця з тієї ж колекції. (Не можна ж в їдальні ставити складні стільці!) Вибір стільців - ціла наука.

"Їдальня + вітальня. У багатьох будинках і квартирах їдальня поєднується з вітальні. І це цілком закономірно: сюди часу від часу приходять друзі і родичі, а коли їх немає - господарі можуть спокійно відпочити. Саме для цього столовий гарнітур має сенс доповнити м'якими меблями і журнальним столиком. Втім, в затишному куточку напевно захочуть посидіти не тільки господарі, а й гості".

 

Креденець

     Для сервіровки. Слово "credenza" по-італійськи називається різновидом меблів для їдальні, схожа на комод. Столярниця використовується як допоміжна поверхня, на яку ставлять їжу перед сервіром святкової столу. Глибини висувних ящиків досить для столового срібла. Всередині вони або вистелені тканиною, або мають лузи для ножів, виделок і ложок. Місткі полиці в підставі креденца призначені для високих предметів (графа, відерця для шампанського та ін.), А також скатертинута серветок. Тут же можна зберігати і посуд - дверцята надійно захищають фарфор від пилу.

 

Вітрина і буфет.

     Для зберігання посуду. Буфетом називається тумба з надбудовою, а вітриною - повністю засклена шафа. Обидва предмети розраховані на зберігання обідніх тарілок, кришталю та чайного посуду. Вони мають щільно закриваються дверцята, що захищають посуд від пилу, інакше їй доведеться мити перед подачею на стіл. У вітрині зазвичай виставляють «парадні» сервіси, які не соромно демонструють гостям.

 

 

Дзеркало

Тільки класика. Столові гарнітури в сучасному стилі не знають подібного предмета. Інше річ - класичні колекції: жоден столовий гарнітур меблів не обходиться без величезного прямокутного (рідше круглого) дзеркала. Як правило, масивна модель в рамі розташовується горизонтально, над тумбою-креденцею. Ідея в тому, щоб дзеркало багаторазово множило світло кришталю і мерехтіння свічки.

 

Сервірувальний столик
Мобільний варіант. Цей, здавалося б, необхідний елемент гарнітура дуже рідко пропонується в складі класичних колекцій меблів для їдальні. Можливо, це пояснюється тим, що в давнину зі зміною страв успішно справляється сервіс.
А ось у сучасних програмах меблів для їдальні сервіровки столиків можна знайти. Як правило, це складні або так звані приставні моделі. Останні мають колеса: під час обіду їх стільниця використовується для сервірування напоїв, додаткових наборів чистої посуди - всього того, що повинно бути під рукою.
Другие статьи
Категории
+380936728991
Life
+380662188362
Vodafone
+380983951762
Kyivstar
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта