Корзина
219 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 066-218-83-62
+380936728991
+380662188362
+380983951762

Вибираємо меблі для дитячої кімнати

Вибираємо меблі для дитячої кімнати
Підібрати меблі для дитячої кімнати досить складно. Як все передбачити заздалегідь? На які питання потрібно знати відповіді перед походом в магазин?

14.08.17

Вибираємо меблі для дитячої кімнати

 

 

         Підібрати меблі для дитячої кімнати досить складно. Як все передбачити заздалегідь? На які питання потрібно знати відповіді перед походом в магазин?

 

 

По-дорослому стильна і по-дитячому фантазійна: навісні і підлогові модулі у вигляді змійки. Хороший варіант для школяра. Модулі дозволяють зберігати все необхідне в порядку, а частина композиції є нормальний письмовий стіл.

 

 

Чи варто купувати гарнітур для дитячої?

 

           Враховуйте площа кімнати і вік дитини. Якщо дитяча - зовсім невелике приміщення, то при покупці повного гарнітура ви ризикуєте захарастити кімнату і позбавити дитину найважливішого - простору для ігор або інших занять. Крім того, пам'ятайте, що в міру дорослішання дитини вам обов'язково доведеться замінювати деякі предмети меблів: наприклад, відкриті стелажі на закриті шафки, а письмовий стіл - на комп'ютерний. І школяреві навряд чи захочеться бачити в своїй кімнаті метеликів і мультяшних героїв, які так подобалися йому, коли він був маленьким. Так що цілий гарнітур краще купувати учневі старших класів або студенту - вже досить зрілому людині, який не вимагатиме зміни обстановки в міру свого дорослішання.

 

 

Підлітковий гарнітур хороший тим, що виробник придумав за вас раціональне розташування предметів в кімнаті. Дивіться на картинки, підбирайте рішення під планування існуючої кімнати.

 

 

Дорогі чи дешеві дитячі меблі?

Так - якості, ні - токсинам! Відзначимо відразу: дешеві меблі краще не купувати. Швидше за все, вони зроблені не з самих «здорових» матеріалів (перш за все, поганий ДСП) - невідомо, як вона поведе себе при інтенсивній експлуатації дитиною. Якщо кошти дозволяють, краще купити меблі дорощі - з натуральної деревини, фанери, МДФ. Її буде легко подарувати або продати комусь подешевше, коли дитина підросте.

 

Тим, кому хочеться заощадити, ми рекомендуємо зупинитися на «золотій середині». Меблі середньої цінової категорії виготовляється з якісних, але більш дешевих матеріалів. Згідно ДСТУ, для виготовлення дитячих меблів дозволено використовувати тільки ДСП класу Е1 (з мінімальною емісією формальдегіду). Такий матеріал не виділяє токсичні речовини, якщо всі торці і крайки добре закладені - перевірте якість перед покупкою.

 

Колір дитячих меблів: чим яскравіше, тим краще?

Знайте міру! Дитяча повинна відрізнятися від всіх інших кімнат будинку - вона повинна бути барвистою, фантазійною, ігровою, але ні в якому разі не нудною. Однак, вибираючи колірну гамму, не перестарайтеся: надмірна недоладність або захоплення агресивними квітами, по-перше, стомлює, а по-друге, може завдати шкоди психіці дитини, а також негативно позначитися на його зір. Якщо від яскравих шпалер можна швидко позбутися, то викинути жовтий диван або червоний стелаж - дорого і шкода. чи треба радитися з дитиною? У пошуках компромісу. Щоб дитина відчувала себе в дитячій комфортно, кімната повинна відповідати його очікуванням. Тому перш ніж впритул приступити до умеблювання, поговоріть з дитиною, запитаєте, що б він хотів тут бачити. По поличках він вам все не розкладе, але загальне уявлення ви отримаєте. Доповніть його коментар своїми спогадами дитинства, і ви напевно зробите правильний вибір.

Другие статьи
Категории
+380936728991
Life
+380662188362
Vodafone
+380983951762
Kyivstar
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта