Корзина
218 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 066-218-83-62
+380936728991
+380970420925
Любі клієнти! Раді повідомити, що магазин працює онлайн, наші менеджери блискавично та повно обробляють Ваші запити! Проте, у зв’язку із ситуацією в державі - відправки будуть не щодня як раніше, а в окремі дні, які будуть погоджуватись із кожним замовником індивідуально! Любимо Вас, бережіть себе та будьте здорові!

Вибираємо меблі для дитячої кімнати

Вибираємо меблі для дитячої кімнати
Підібрати меблі для дитячої кімнати досить складно. Як все передбачити заздалегідь? На які питання потрібно знати відповіді перед походом в магазин?

14.08.17

Вибираємо меблі для дитячої кімнати

 

 

         Підібрати меблі для дитячої кімнати досить складно. Як все передбачити заздалегідь? На які питання потрібно знати відповіді перед походом в магазин?

 

 

По-дорослому стильна і по-дитячому фантазійна: навісні і підлогові модулі у вигляді змійки. Хороший варіант для школяра. Модулі дозволяють зберігати все необхідне в порядку, а частина композиції є нормальний письмовий стіл.

 

 

Чи варто купувати гарнітур для дитячої?

 

           Враховуйте площа кімнати і вік дитини. Якщо дитяча - зовсім невелике приміщення, то при покупці повного гарнітура ви ризикуєте захарастити кімнату і позбавити дитину найважливішого - простору для ігор або інших занять. Крім того, пам'ятайте, що в міру дорослішання дитини вам обов'язково доведеться замінювати деякі предмети меблів: наприклад, відкриті стелажі на закриті шафки, а письмовий стіл - на комп'ютерний. І школяреві навряд чи захочеться бачити в своїй кімнаті метеликів і мультяшних героїв, які так подобалися йому, коли він був маленьким. Так що цілий гарнітур краще купувати учневі старших класів або студенту - вже досить зрілому людині, який не вимагатиме зміни обстановки в міру свого дорослішання.

 

 

Підлітковий гарнітур хороший тим, що виробник придумав за вас раціональне розташування предметів в кімнаті. Дивіться на картинки, підбирайте рішення під планування існуючої кімнати.

 

 

Дорогі чи дешеві дитячі меблі?

Так - якості, ні - токсинам! Відзначимо відразу: дешеві меблі краще не купувати. Швидше за все, вони зроблені не з самих «здорових» матеріалів (перш за все, поганий ДСП) - невідомо, як вона поведе себе при інтенсивній експлуатації дитиною. Якщо кошти дозволяють, краще купити меблі дорощі - з натуральної деревини, фанери, МДФ. Її буде легко подарувати або продати комусь подешевше, коли дитина підросте.

 

Тим, кому хочеться заощадити, ми рекомендуємо зупинитися на «золотій середині». Меблі середньої цінової категорії виготовляється з якісних, але більш дешевих матеріалів. Згідно ДСТУ, для виготовлення дитячих меблів дозволено використовувати тільки ДСП класу Е1 (з мінімальною емісією формальдегіду). Такий матеріал не виділяє токсичні речовини, якщо всі торці і крайки добре закладені - перевірте якість перед покупкою.

 

Колір дитячих меблів: чим яскравіше, тим краще?

Знайте міру! Дитяча повинна відрізнятися від всіх інших кімнат будинку - вона повинна бути барвистою, фантазійною, ігровою, але ні в якому разі не нудною. Однак, вибираючи колірну гамму, не перестарайтеся: надмірна недоладність або захоплення агресивними квітами, по-перше, стомлює, а по-друге, може завдати шкоди психіці дитини, а також негативно позначитися на його зір. Якщо від яскравих шпалер можна швидко позбутися, то викинути жовтий диван або червоний стелаж - дорого і шкода. чи треба радитися з дитиною? У пошуках компромісу. Щоб дитина відчувала себе в дитячій комфортно, кімната повинна відповідати його очікуванням. Тому перш ніж впритул приступити до умеблювання, поговоріть з дитиною, запитаєте, що б він хотів тут бачити. По поличках він вам все не розкладе, але загальне уявлення ви отримаєте. Доповніть його коментар своїми спогадами дитинства, і ви напевно зробите правильний вибір.

Другие статьи
Категории
+380936728991
Life
+380970420925
Kyivstar
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта