Корзина
219 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 066-218-83-62
+380936728991
+380662188362
+380983951762
Любі клієнти! Раді повідомити, що магазин працює онлайн, наші менеджери блискавично та повно обробляють Ваші запити! Проте, у зв’язку із ситуацією в державі - відправки будуть не щодня як раніше, а в окремі дні, які будуть погоджуватись із кожним замовником індивідуально! Любимо Вас, бережіть себе та будьте здорові!

Кухонні куточки: різновиди

Кухонні куточки: різновиди
У Україні звикли називати «куточком» меблі для кухні в хрущовках. На Заході схожі, але більш великі моделі часто розташовуються в повноцінної їдальні. Який же куточок підійде вам?

09.08.17

Кухонні куточки: різновиди

 

У Україні звикли називати «куточком» меблі для кухні в хрущовках. На Заході схожі, але більш великі моделі часто розташовуються в повноцінної їдальні. Який же куточок підійде вам?

 

 

Що таке куточок?

І комплект, і диванчик. Одні виробники називають куточком і випускають повний комплект - кутову лавку, пару табуретів і обідній стіл. Інші обмежуються випуском кутового дивана і столу. (Покупець сам вирішує, купити чи йому табурети або доповнити набір стільцями.) І, нарешті, треті вважають куточком тільки крамницю або особливої ​​форми диван. До числа останніх в основному відносяться західні компанії, а вітчизняні фабрики випускають як комплекти меблів, так і окремі предмети - кухонні кутові дивани і диванчики. Столи і табурети в складі гарнітура-куточка нічим не відрізняються від звичайних моделей. Інша справа - м'які лавки, абсолютно несхожі на традиційні дивани. По-перше, їх відрізняє інший рахунок посадочних місць: передбачається сидіти «в тісноті та не в образі» - на сидінні 130 + 110 см помістяться четверо, а при необхідності і п'ятеро. По-друге, з точки зору конструкції вони швидше нагадують стілець, а не диван. Спинка або пряма, або взагалі відсутня. А сидіння розташоване на більшій, ніж у дивана, висоті - такий же, як у стільця (близько 45 см).

 

Особливості кухонних куточків.

  • Опорою служить або масивне підставу (з ящиком всередині), яке різко звужується від сидіння до підлоги, або ніжки по краях.
  • Г-подібна форма необов'язкова. Прямі м'які лавки відповідної висоти теж можна віднести до цієї категорії.
  • Права та ліва версії - завжди доступні.
  • Сидіння дивана-куточка не завжди роблять м'яким. Найпростіші моделі такі ж жорсткі, як звичайні стільці або лавки.

Західні моделі.

                    Елітні кухонні куточки. Лавки-диванчики західноєвропейського виробництва не призначені для використання на кухні малогабаритної квартири. Тому при розробці моделей дизайнери і конструктори не замислюються про економію місця: рідкісна лавка буде коротше двох метрів. Їх завдання - просто створити зручне сидіння, відповідне по висоті до обіднього столу. Випускаються моделі прямої і Г-подібної форми, розраховані на широку витягнуту їдальню. Відповідний стіл якщо і пропонується тим же виробником, то ніколи в комплекті: ви самі вирішуєте, купувати його чи ні.

 Вітчизняні моделі

                   Кухонні куточки економ класу. Інша політика у фабрик з країн колишнього соцтабору. Вітчизняний або румунський кухонний гарнітур-куточок найчастіше складається з столу і сидінь. Вони завжди продаються набором і відмовитися від одного з елементів неможливо. Розмір гарнітура максимально компактний, а вартість сильно варіюється в залежності від функцій і використаних матеріалів. Переважна більшість куточків мають стаціонарну, тобто незнімну оббивку. Тому для неї вибирають практичну штучну шкіру або невибагливий текстиль (жаккард, скотч-гард, флок). Дуже популярна модель - кухонний куточок з ящиками під сидінням.

Другие статьи
Категории
+380936728991
Life
+380662188362
Vodafone
+380983951762
Kyivstar
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта