Корзина
219 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 066-218-83-62
+380936728991
+380662188362
+380983951762

Корпусні меблі для вітальні

Корпусні меблі для вітальні
Які меблі придбати в вітальню? Це багато в чому залежить від того, які речі і предмети ви збираєтеся тут зберігати.

08.08.17

Корпусні меблі для вітальні

 

 

     Які меблі придбати в вітальню? Це багато в чому залежить від того, які речі і предмети ви збираєтеся тут зберігати.

 

 

Стінка

 

      Особливо популярні модульні корпусні меблі. Модулі, що мають різні висоту і ширину, призначаються для зберігання посуду, білизни, книг, установки аудіо- та відеоапаратури тощо. Можна купити модульну систему в вітальню в наборі: блоки будуть складені по дизайну виробника. Або замовити комплект виходячи з розмірів приміщення і власних потреб. Ще один варіант - виготовити модульну систему в вітальню на замовлення. Тоді вона буде складатися з нестандартних модулів, що мають потрібні вам ширину, глибину і висоту. Деякі фабрики пропонують «пошив» з точністю до міліметра.

 

Підійдіть серйозно до вибору модулів. Вирішіть - чи потрібен вам для додаткового зберігання одягу шафа-купе в вітальню або замість шафи-купе у вітальню краще придбати стінку з модульними-шафами. Вони часто мають меншу глибину, ніж громіздкі платтяні шафи. І хоча на поперечних штангах поміститься менше одягу, модуль гармонійно впишеться в ряд стелажів і полиць, що мають однакову глибину.

 

 Книжкова шафа

 

         Доречна у вітальні, яка виконує за сумісництвом роль бібліотеки. Її ж рекомендують купувати в тому випадку, якщо книг багато (не вистачає місця на полицях «стінки») або потрібні якісь особливі умови для зберігання раритетів, рідкісних або старовинних томів.

 

Гірка, вітрина

 

         Гірка призначена для зберігання посуду, сервізів, сувенірів і домашніх колекцій. Вона встановлюється до стіни і має огляд з трьох сторін за рахунок скління. Вітрини для вітальні використовуються для демонстрації колекцій і сувенірних дрібниць. Тому засклені з чотирьох сторін, внутрішні полки вітрин для вітальні теж виготовляються зі скла. Чотирьохстороннє скління дозволяє встановити вітрини для вітальні в центрі кімнати. При покупці звертайте увагу на скло. Чим більше вага речей з вашої колекції, тим товщі воно повинно бути. Цінні екземпляри краще замикати на ключ - шукайте моделі з замком.

 

Буфет, сервант

 

       Потрібні для зберігання посуду, столових приладів, сервізів, келихів і столової білизни. Верхні полиці ховаються за склом, нижні - за орними дверцями (інший варіант - висувні ящики замість полиць). Як правило, такі меблі купують для їдальні або вітальні, суміщеної з обідньою зоною.

 

"Серванти і буфети зі скляними дверцятами традиційний атрибут вітальні"

 

 

Комод

 

     Універсальний вид меблів, який використовується в різних кімнатах. У вітальні він практично незамінний. Можна використовувати його як підставку під ТВ або як туалетний столик, повісивши над ним дзеркало, а в нижніх шафках зберігати чиста постільна білизна.

 

Стелаж

 

     Призначений для зберігання книг, посуду, сувенірів, сервізів, колекцій, статуеток. Залежно від загальної концепції вітальні, може бути виготовлений зі скла, металу, масиву, ДСП, МДФ або будь-якого їх поєднання. У вітальні їх часто використовують в якості перегородок при зонуванні приміщення. Висота моделей варіюється. Чим вище стелаж, тим надійнішими повинні бути кріплення, які гарантують стійкість конструкції.

 

Настінні полки

 

     Настінні полки виконують чисто декоративну функцію, заповнюючи, за задумом дизайнера, порожній простір стіни або нішу. Можуть бути частиною модульної конструкції або виступати як самостійний предмет меблів, бути повністю відкритими, мати бічні або задні стінки, а також стулки зі скла або глухі фасади.

 

Тумба під ТВ

 

      Може бути самостійним, окремо стоячим предметом меблів або входити в число модулів «стінки». Зазвичай тумба для ТБ має полки для установки аудіо- та відеоапаратури та відділення для зберігання дисків, пульта і інших дрібниць.

Другие статьи
Категории
+380936728991
Life
+380662188362
Vodafone
+380983951762
Kyivstar
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта