Корзина
219 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 066-218-83-62
+380936728991
+380662188362
+380983951762
Любі клієнти! Раді повідомити, що магазин працює онлайн, наші менеджери блискавично та повно обробляють Ваші запити! Проте, у зв’язку із ситуацією в державі - відправки будуть не щодня як раніше, а в окремі дні, які будуть погоджуватись із кожним замовником індивідуально! Любимо Вас, бережіть себе та будьте здорові!

Як не переплатити за кухню, вибираючи фасади?

Як не переплатити за кухню, вибираючи фасади?
Плівка, пластик, емаль, шпон або дерево - від того, який матеріал ви виберете для кухні, залежить її зовнішній вигляд і ціна. П'ять видів фасадів - у кожного свої переваги. Як зробити усвідомлений вибір?

18.06.17

Як не переплатити за кухню, вибираючи фасади?

 


Плівка, пластик, емаль, шпон або дерево - від того, який матеріал ви виберете для кухні, залежить її зовнішній вигляд і ціна. П'ять видів фасадів - у кожного свої переваги. Як зробити усвідомлений вибір?

 

 

 

Ламіновані ДСП

Найдоступніші за ціною фасади. Вибір варіантів обробки дуже широкий: ламінована поверхня може бути будь-якого кольору і фактури. Зате обмежена форма фасадів - вони можуть бути тільки прямі, рівні, без заокруглень, профілів і фігурних прикрас. Якщо хочеться зробити гарнітур оригінальніше, можна комбінувати дверцята різних кольорів. Кромка фасадів зазвичай робиться з ПВХ - для захисту від вологи, але деякі виробники торцюють плити алюмінієвим профілем - це підкреслює геометрію і надає кухні сучасний вигляд.

 

 

МДФ, покриті пластиком.

МДФ і пластик для кухні - вдале, хоч і не найдешевше поєднання. Використання полімерних покриттів дозволяє робити фасади різної форми, матові або глянцеві, що імітують фактуру дерева. Кухні з МДФ з плівкою можуть бути будь-якого кольору: яскраві або приглушені, нейтральні або помітні. Покриття фасадів кухні з ПВХ робляться не тільки на основі МДФ-плити, а й з використанням ДСП - цей варіант істотно дешевше. Приклади кухонних гарнітурів з фасадами, що мають полімерне покриття.

 


МДФ з емаллю.

Можна замовити фасад будь-яких кольорів. Відтінок емалі підбирають по колористичним таблицями. Кухня з МДФ, покрита емаллю, може мати будь-яку ступінь глянцю - від матової або полуматвой до високглянцевой. Використовуючи МДФ для кухні, ви отримаєте маневр для дизайнерських експериментів: фасади можуть бути гнутими, рельєфними або закругленими. Правда, емалеві гарнітури рідко включають скляні дверцята - в основному верхні фасади робляться глухими.

 

 

Шпоновані фасади Дерево за прийнятною ціною.

Варіанти подешевше робляться на основі ДСП, подорожче - з МДФ. Якщо мова йде про цінні породах дерева, то шпон - єдиний варіант обробки, так як масив венге або палісандра обшелся б в нечувану суму. Фасади, цілком облицьовані шпоном, являють собою рівну поверхню. Основну декоративну функцію беруть на себе ручки і лак, матовий або глянцевий. Іноді шпон за допомогою лаку тонують в який-небудь незвичайний відтінок.

 


Фасади з масиву Класика і вишуканість.

Як правило, у випадку з дерев'яними кухнями мова йде про рамкових фасадах: у рамку з масиву дерева вставляють фільонку з плити МДФ або ДСП, обклеєної шпоном тієї ж породи. Дерево дає масу можливостей для обробки: різьблення, фігурні елементи, профілі, колонки, пілястри, профільовані карнизи. Найчастіше такі фасади тонують або просто покривають лаком, але можуть покрити і кольоровою емаллю. Окремі деталі сріблять або золотять, іноді патинують, матеріал.

 

 

Другие статьи
Категории
+380936728991
Life
+380662188362
Vodafone
+380983951762
Kyivstar
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта