Корзина
227 отзывов
+38 066-218-83-62
+380936728991
+380991196182
+380681706620

Будинок починається з вішалки

Будинок починається з вішалки
Всім відомо - театр починається з вішалки. А будинок - з передпокою. А передпокій знову з вішалки. Так що все сходиться. Правильно, з розумом облаштувати передпокій не так то просто. Це приміщення, як правило, невелика.

23.06.15

Всім відомо ― театр починається з вішалки. А будинок ― з передпокою. А передпокій знову з вішалки. Так що все сходиться. Правильно, з розумом облаштувати передпокій не так то просто. Це приміщення, як правило, невелика. Тут особливо не розмахнешся з дизайном і усілякими "наворотами". Але затишку і функціональності все ж хочеться.
Ключове питання під час облаштування передпокої зводиться до того, як правильно вибрати вішалки. Деякі з них вміщують багато речей. Інші розраховані лише на кілька предметів. Є, над чим подумати Перш ніж зробити вибір, варто добре подумати. А думати потрібно відштовхуючись від того, скільки людина проживає в будинку і скільки одягу буде розміщуватися на вішалці.


Але не тільки про родину або інших мешканцях потрібно подумати, вибираючи вішалку. Не забувайте і про гостей. Адже частота їх візитів також є критерієм вибору конструкції вішалки. Скажімо, Ви обмежилися гачками. А потім виявилося, що гостям не вистачає місця, щоб повісити одяг. Недобре. Або Ваші домочадці, наприклад, не особливо шанують плечики, а значить ― гачків знадобиться багато. Є варіант відмовитися від відкритої вішалки на користь шафи, але тут потрібно враховувати погодні умови. Вологу після вулиці одяг все ж краще сушити на відкритій вішалці, ніж в шафі. Інакше в шафі скоро почнеться «вішалка». :)
Оптимальний варіант ― поєднання мінімум двох типів вішалок, відкритою і закритою. Одна для верхнього одягу, в якій Ви або Ваші гості прийшли додому. Інша ― для решти всієї Вашої верхнього одягу.
Гачки, до речі, повинні бути не тільки для одягу, а й для сумок. Якщо вдома є маленькі діти, потрібно передбачити гачки і для них і встановити їх по росту. Вибір матеріалу вішалки ― справа смаку. У меблевих магазинах Вам запропонують метал, пластик, дерево або скло. При виборі шафи для передпокою спершу порахуйте, скільки у Вас довгих і коротких речей. Відштовхуючись від цього, плануйте розмір шафи і висоту кріплення гачків. Якщо в якійсь сезон частину одягу не використовується, краще переважити її з передпокою в яке-небудь інше місце.
Правильна вішалка відразу створить потрібну атмосферу вашого будинку. Як у театрі, який ми згадали на початку цієї статті. Адже наше життя ― гра. Чи не правда?

Другие статьи
Категории
+380936728991
Life
+380991196182
Vodafone
+380681706620
Kyivstar
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта