Корзина
219 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 066-218-83-62
+380936728991
+380662188362
+380983951762
Любі клієнти! Раді повідомити, що магазин працює онлайн, наші менеджери блискавично та повно обробляють Ваші запити! Проте, у зв’язку із ситуацією в державі - відправки будуть не щодня як раніше, а в окремі дні, які будуть погоджуватись із кожним замовником індивідуально! Любимо Вас, бережіть себе та будьте здорові!

Велика шафа - велика справа. У виборі немає дрібниць

Велика шафа - велика справа. У виборі немає дрібниць
Ви вирішили купити шафу. Ваші дії? Оцінити зовнішній вигляд меблів, розглянути найбільш красиві моделі, дізнатися їх ціну і уточнити розміри. Вибрати потрібний варіант, дізнатися про умови доставки і зробити покупку. Нічого не забули? Забули!

23.06.15

Ви вирішили купити шафу. Ваші дії? Оцінити зовнішній вигляд меблів, розглянути найбільш красиві моделі, дізнатися їх ціну і уточнити розміри. Вибрати потрібний варіант, дізнатися про умови доставки і зробити покупку. Нічого не забули?
Забули!
Дизайн-не найголовніше. При виборі шафи не менше значення мають країна-виробник, марка, надійність і використання сучасних технологій. Так чому ж тих. характеристики часто не беруться до уваги при покупці меблів? Найчастіше покупець не дуже собі уявляє, що відіграє важливу роль при використанні шафи. Або не знає, про що і кого потрібно запитати ...
А адже велика шафа це немаленька стаття витрат. Таку річ купуєш надовго (якщо не назавжди). Так що в такій відповідальній справі не повинно бути дрібниць. Адже мало хто красивому і недорогому шафі, у якого дверцята і ящики перекосять через місяць після покупки. Отже, що потрібно пам'ятати при виборі шафи:
Термін служби шафи залежить якості фурнітури. Фурнітурою називаються деталі які підтримують і змушують рухатися елементи шафи. Це стяжки, петлі, направляючі та ін. Існують компанії, які виробляють фурнітуру протягом десятиліть. Такі виробники вміють робити так, щоб шафа була не тільки красивим, але і надійним.
Перед придбанням шафи ми також рекомендуємо Вам враховувати наступні моменти. Двері шафи бувають розсувні, орні або складні.
У кожної конструкції є свої нюанси і плюси (а іноді мінуси, в залежності від Вашого інтер'єру). Орні двері ― найбільш звичний варіант виконання. Важливо перевірити, на яких петлях тримаються двері. Оскільки на петлі завжди припадають великі навантаження. А тільки лише за зовнішнім виглядом петель, на жаль, не завжди можна визначити їх надійність.
Розсувні двері виготовляються двох видів. У першому випадку двері їздить по нижній направляє і підтримується зверху. У ході експлуатації навантаження лягає на нижні елементи. Це економічна система, розрахована на невеликі навантаження. Найбільше підходить для невисоких і неважких дверей ..
Другий варіант виконання ― двері підвішується зверху, а внизу підтримується. У такому випадку, навантаження розподілено на верхніх елементах шафи. Це виключає вигинання фасаду під власною вагою. Дана опція добре підійде для важких, дзеркальних дверей і масивних фасадів. Подібна система найчастіше використовується для дверей по ширині до 2-х м.
Рухомі конструкції не знаходяться в контакті з пилом. Тому вони працюють довше без додаткових зусиль. Ролики для шаф виготовляються з пластмаси залежно від тяжкості двері і всієї конструкції.
Якість матеріалу візуально визначити неможливо. Той же ролик у непрофесійно виготовленої меблів може розкришитися і через місяць роботи. Двері можуть злетіти з направляючих. Висновок: варто довіряти тільки відомим фірмам
Замість шафи з розсувними дверима іноді більше підійде шафа зі складними дверима. Останні мають цілий ряд переваг. Завдяки їм Ви отримуєте доступ до відразу до декількох відділам шафи. Такі двері мають максимальну ергономічністю. Складено системи підходять для шаф найбільших розмірів. Вони також відрізняються можливими способами кріплення. Приміром, одна з стулок може кріпитися до стінки шафи, а для іншої передбачені додаткові напрямні руху. Стулки складаються і переміщаються уздовж шафи, не закріплюючись до стінки. Цей варіант найбільш зручний в експлуатації.
Другие статьи
Категории
+380936728991
Life
+380662188362
Vodafone
+380983951762
Kyivstar
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта