Корзина
219 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 066-218-83-62
+380936728991
+380662188362
+380983951762

Рекомендації по збірці меблів

Рекомендації по збірці меблів
Якщо ви хочете, щоб ваші меблі служила довго, ми рекомендуємо вам скористатися послугами професійних збирачів. Це застрахує вас від дефектів складання, у разі неякісного складання, вся відповідальність буде лежати на збирача.

23.06.15

Якщо ви хочете, щоб ваші меблі служила довго, ми рекомендуємо вам скористатися послугами професійних збирачів. Це застрахує вас від дефектів складання, у разі неякісного складання, вся відповідальність буде лежати на збирача. Ми НЕ рекомендуємо самостійно збирати кухні, особливо з масиву. Але якщо з яких-небудь причин ви вирішили самостійно зібрати замовлені меблі, скористайтеся нашими порадами. Сподіваємося, це дозволить вам уникнути поширених проблем при складанні.


До кожного виробу додається інструкція по збірці. Інструкція може знаходитися в пакеті з фурнітурою, або в пакеті з панелями. Якщо ви все- таки вирішили зібрати меблі самі, для початку обов'язково прочитайте інструкцію. Ознайомтеся з інформацією на етикетках пакетів. Виберіть модуль і в міру складання, відкривайте потрібні пакети від обраного вами модуля. Після розтину кожного пакета перевірте його комплектність за наявною на ньому маркуванні. Не відкривайте всі пакети відразу ― легко заплутатися через велику кількість схожих панелей.


Не викидайте упаковку та етикетки до закінчення збірки ― у разі виявлення заводських дефектів, замінити панель можна тільки за наявності упаковки, інформацію з етикетки потрібно буде вказати в акті приймання з описом номерів деталей і виявлених дефектів.


Габаритні вироби краще збирати лежачи, якщо висота стелі дозволяє це зробити. Пам'ятайте, ви НЕ зможете підняти після складання шафа заввишки 2,20 м, якщо висота стелі у вас 2,30 м. У цьому випадку доведеться збирати меблі стоячи, поодинці це зробити дуже складно, краще це робити з помічником. Завжди стежте, що б вертикальні панелі вставали на шипи строго вертикально без перекосу, інакше можливі ушкодження панелей.


Меблі варто збирати виходячи з черговості, зазначеної в інструкції. Порушення порядку часто ускладнює доступ до отворів під стяжки при з'єднання інших деталей, і доводиться все розбирати і збирати заново.


Щоб у вас не виникло перекосів корпусу або пошкоджень і потертостей лицьових кромок, збірку краще проводити на рівній підлозі, покритому тканиною або папером. Збірка корпусу проводиться за інструкцією в горизонтальній площині задньої стороною вгору, потім вирівнюються діагоналі і закріплюються задні стінки. Тепер корпус піднімається вертикально, і навішуються двері.


Всі двері (шаф, тумб і т.д.) регулюються за допомогою гвинтів на петлях. Це дозволяє без проблем вирівняти двері відносно горизонту.
Також у більшості випадку регулюються ніжки. При складанні модулів кухні, рекомендується їх стягнути між собою саморізами (у місцях під петлями дверей, щоб приховати їх).


Якщо у вас після складання все ж погано закриваються двері, щось перекосилося або поверхні погано прилягають один до одного, найімовірніше, це нерівності підлоги. Щоб виправити становище потрібно покласти тверді прокладки між підлогою і корпусом.


Не застосовуйте надмірних зусиль, особливо при закручуванні саморізів ― ви можете вирвати все "м'ясо" з отвору і деталь буде безнадійно зіпсована. Уникайте необережних ударів. Для щільного з'єднання деталей ударяти по них молотком не допускається, слід підкладати дерев'яні бруски-прокладки з гладкою поверхнею, обкладеної м'якою прокладкою.


Всі необхідні технологічні отвори для збірки вже підготовлені в деталях, але якщо вам необхідні додаткові отвори, будьте акуратні. При неакуратному свердлінні на виході з отвору може утворитися "грибок" або відколи по краях. Це зіпсує зовнішній вигляд деталі. Свердлите з лицьового боку, краще спочатку взяти найтонше свердло, потім рассверлить під потрібний діаметр спочатку з одного боку, потім з іншого. Використовуйте тільки добре заточені свердла.


При розбіжності отворів в деталях спочатку переконайтеся, що робите все згідно інструкції. Рекомендується спочатку тільки "наживити" деталі і після складання докрутити саморізи і болти до кінця.


Для більш надійного з'єднання ви можете використовувати столярний клей при з'єднанні деталей на дерев'яних шипах, однак майте на увазі, що розібрати потім таке з'єднання буде важко.


При самостійній збірці меблів будьте уважні і акуратні. Якісна збірка ― це гарантія того, що при подальшій експлуатації не виникне проблем і ваша меблі прослужить вам довго.

Другие статьи
Категории
+380936728991
Life
+380662188362
Vodafone
+380983951762
Kyivstar
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта