Корзина
219 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 066-218-83-62
+380936728991
+380662188362
+380983951762
Любі клієнти! Раді повідомити, що магазин працює онлайн, наші менеджери блискавично та повно обробляють Ваші запити! Проте, у зв’язку із ситуацією в державі - відправки будуть не щодня як раніше, а в окремі дні, які будуть погоджуватись із кожним замовником індивідуально! Любимо Вас, бережіть себе та будьте здорові!

Шафа або шафа-купе?

Шафа або шафа-купе?
Шафи, гардероби і нове віяння ― шафи-купе. Як нам з Вами це знайомо. Адже так необхідно місце для речей, а на видному місці тримати все некрасиво і неакуратно. Саме тому, кожен з нас в один прекрасний момент встає перед вибором шафи або...

23.06.15

Шафи, гардероби і нове віяння ― шафи-купе. Як нам з Вами це знайомо. Адже так необхідно місце для речей, а на видному місці тримати все некрасиво і неакуратно. Саме тому, кожен з нас в один прекрасний момент встає перед вибором шафи або шафи-купе.


 Шафа і шафа-купе ― обидва ці предмета ідентичні. Різниця між шафою і шафою-купе в системі відкривання дверей. Шафа-купе дозволяє скоротити простір для шафи за рахунок того, що не потрібне додаткове місця для дверей, як у орному варіанті. Якщо ж у Вас досить простору, і ви звикли до звичайних дверей, то зараз багато виробників пропонують різні варіанти шаф.


 Термін служби шафи залежить від багатьох причин. Це якість матеріалу, фурнітура. При виборі шафи-купе варто звернути увагу ще на систему ковзання дверей. На нашому сайті ви знайдете безліч варіантів і шаф, і шаф-купе. Шафи різних розмірів, різних забарвлень і різних фабрик. Шафи-купе з різними направляючими.
 Шафа-купе доречний і в кімнаті, і в передпокої, і в дитячій. Шафа можна поставити в спальню або вітальню. Шафи і шафи-купе виготовляються з різних матеріалів. Це може бути ДСП, МДФ, масив або шпон.

Промисловість не стоїть на місці. Кожен може підібрати собі шафа за смаком і матеріального достатку. Щоб не загубитися в достатку шаф і шаф-купе, ми на сайті будемо виставляти товари тільки перевірених виробників. Якісні шафи і шафи-купе різних стилів і з різних матеріалів. Різні варіанти шаф з різними доповненнями.
 Можна вибрати окрему шафу, а можна цілу шафову композицію. Таке безліч сучасних матеріалів. Є варіанти зі вставками зі скла або пластику, а можна вибрати з глухими дверима з ДСП. Все залежить від виробника і Вашої фантазії. Шафи у різних фабрик різні. Відповідно різні розміри і відтінки теж. Заздалегідь хочемо попередити, що шафи представлені на сайті тільки стандартних розмірів. Шафами на замовлення ми не займаємося. Приємних покупок.

Другие статьи
Категории
+380936728991
Life
+380662188362
Vodafone
+380983951762
Kyivstar
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта