Корзина
215 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 066-218-83-62
+380936728991
+380983951762
+380662188362

Передпокій / Прихожая, перше враження

Передпокій / Прихожая, перше враження
Передпокій ― це перше враження про Ваш будинок. Тут Ви одягаєтеся на роботу або вдаєтеся сюди з інституту. Передпокій створює найперше враження про Вас ― господаря цього будинку. Саме тому варто ретельно підійти до вибору цього важливого куточка ―...

23.06.15

Передпокій ― це перше враження про Ваш будинок. Тут Ви одягаєтеся на роботу або вдаєтеся сюди з інституту. Передпокій створює найперше враження про Вас ― господаря цього будинку. Саме тому варто ретельно підійти до вибору цього важливого куточка ― вашого передпокою.


Тут має бути максимально зручно і при цьому максимально вільно. Якщо передпокій маленька, то можна придбати тільки необхідні елементи або міні-передпокій, зараз таких варіантів багато. Якщо ж Ваша передпокій розпорядженні простором, то можна вибрати набір передпокої або може передпокій-купе, а може кутовий варіант, тут вже Ви можете дати свободу своєї фантазії.
Передпокій зазвичай складається з вішалки, шафи, дзеркала і тумби для взуття. Якщо дозволяє місце, то в передпокої дуже б знадобилася банкетка або пуф для сидіння. Стиль передпокої залежить тільки від Вас. Ви можете зробити передпокій у своєму стильовому рішенні або ж підлаштуватися під стиль квартири або будинку. Дзеркало на шафі в передпокої візуально збільшить простір. Світлі, холодні тони передпокої теж візуально збільшать простір, темні меблі, у тому числі так популярний зараз венге, варто вибирати людям з просторого передпокою.


Так як темна меблі будуть звужувати простір. Вітчизняні та зарубіжні виробники пропонують дуже великий вибір меблів для передпокою. Це може бути класичний варіант, а може бути полегшений варіант в японському стилі. Передпокій буде виконувати ті функції, які ви на неї покладені. Це може бути використання в якості системи зберігання, а може бути продовження в стилі всієї обстановки, тоді передпокій буде довершувати загальний стиль будинку.


На нашому сайті ви знайдете різноманітні передпокої. Це буде передпокої-купе, класичні передпокої, передпокої в стилі модерн, передпокої в японському стилі. Ми постараємося надати Вам якомога більше варіантів, щоб кожен зміг підібрати підходящий варіант передпокою. Вдалих покупок!

Предыдущие статьи
 • 23.06.15 Меблі для дитячої
  Меблі для дитячої

  «Мій дім ― моя фортеця» ― так свідчить стара англійська прислів'я. Тільки прийшовши додому, людина відчути умиротворення і спокій, безпека. Відчуття будинку формується у людини з ранніх років, тому варто приділити особливу увагу при виборі меблів...

  Полная версия статьи
 • 23.06.15 Матеріали виготовлення: ДСП, МДФ та інші.
  Матеріали виготовлення: ДСП, МДФ та інші.

  ДСП Деревно-стружкова плита (ДСП, ДСтП) - композиційний матеріал, який отримують шляхом змішування висушеної технологічної тріски з мочевино- або феноло-формальдегіду смолою (6-18% від маси стружок) з наступним пресуванням на одно- і .....

  Полная версия статьи
 • 23.06.15 Яка повинна бути спальня
  Яка повинна бути спальня

  Ваш сон - це ваше здоров'я. Якщо ви виспалися, то Вас нічого з ранку не дратує, друга половина радує, а життя не здається невдалої. Начальник буде Вами задоволений на роботі, а друзі не будуть ображатися за те, що Ви на них ні за що накричали.

  Полная версия статьи
Категории
+380936728991
Life
+380983951762
Kyivstar
+380662188362
Vodafone
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта