Корзина
222 отзыва
+38 066-218-83-62
+380936728991
+380662188362
+380983951762

Матеріали виготовлення: ДСП, МДФ та інші.

Матеріали виготовлення: ДСП, МДФ та інші.
ДСП Деревно-стружкова плита (ДСП, ДСтП) - композиційний матеріал, який отримують шляхом змішування висушеної технологічної тріски з мочевино- або феноло-формальдегіду смолою (6-18% від маси стружок) з наступним пресуванням на одно- і .....

23.06.15

ДСП
Деревно-стружкова плита (ДСП, ДСтП) ― композиційний матеріал, який отримують шляхом змішування висушеної технологічної тріски з мочевино- або феноло-формальдегіду смолою (6-18% від маси стружок) з наступним пресуванням на одно- і багатоповерхових періодичних пресах (0, 2-5 МПа, 100-140 ° С) або в безперервних стрічкових, гусеничних або екструзійних агрегатах.
У 1940-х роках у США з'явилися деревно-стружкові плити (particle board) для тимчасової меблів американських біженців. У Росії до цього часу знаходить широке застосування як в побуті, так і в бюджетних організаціях і є найбільш широко розповсюдженим конструкційним матеріалом меблів.


Недоліки
Матеріал погано утримує цвяхи і шурупи, особливо при повторному закручуванні.
Матеріал екологічно небезпечний: сполучні смоли, які застосовуються при його виробництві, виділяють шкідливий для людини формальдегід. Тому важливим параметром плит є гранично-допустима концентрація шкідливих речовин на питомий об'єм, який визначається санітарними нормами. У Росії досить часто виробники випускають низькосортну, дешеву плиту, виділення формальдегіду з яких значно превишашает ГДК і гірше, ніж у плит класу Е1. За кордоном плити такого класу вже не випускають, а виробляють лише сверхбезопасние плити класу «Super E».


Різновиди ДСП
Ламінована ДСП (ЛДСП)
Ламінована ДСП (ЛДСП) ― деревно-стружкова плита, вироблена на основі високоякісних ДСП, облицьована при підвищеному тиску і температурі стійкою меламіновою плівкою і покрита спеціальним лаком, стійким до вологи та механічних пошкоджень. ЛДСП забезпечує привабливий зовнішній вигляд, хороші споживчі якості та фізико-механічні властивості, не вимагає подальшої обробки і широко застосовується для виробництва меблів.


Тамбурато
Тамбурато ― вид плити, використовуваний для виготовлення деталей великої висоти або довжини. Добре зберігає первісну (прямолінійну) форму завдяки своїй жорсткій структурі: між двома листами фанери знаходиться шар гофробумага, що нагадує за своєю структурою бджолині стільники. На відміну від ДСП тамбурато володіє легкістю, тому не піддається деформації під вагою власної ваги.
Переваги використання тамбуратное панелей у виробництві меблів:
візуальний ефект товстостінного натурального масиву;
«Вільна геометрія» панелі по товщині і криволінійності;
широка колірна гамма і спектр облицювальних матеріалів;
легкість, міцність, довговічність і сумісність з будь фурнітурою.


МДФ
Пліти (МДФ) ― плитний матеріал, що виготовляється методом сухого пресування дрібнодисперсного деревної стружки при високому тиску і температурі. В якості сполучного використовуються карбамідні смоли, модифіковані меламіном. Це забезпечує дуже низьку емісію формальдегіду, порівнянну з емісією натуральної деревини (клас емісії формальдегіду ― Е1).
Промислове виробництво МДФ було розпочато в США в 1966. У Росії випуск був початий тільки в 1997. Лідером по виробництву МДФ в світі є Китай.


У процесі виробництва МДФ можна надавати спеціальні властивості: вогнестійкість, біостійкість, водостійкість. МДФ на порядок дорожче ДСтП, тим не менш, використовувати матеріал набагато вигідніше, адже МДФ позбавлена ​​багатьох недоліків ДСтП: вона добре «тримає» шурупи і не виділяє небезпечні для здоров'я речовини. Крім того, міцність МДФ в 1,8-2 рази вище міцності деревостружкових плит.
В основному МДФ використовується при виробництві меблів, для оздоблення приміщень, наприклад, у вигляді стінових панелей, економпанелі для торгових приміщень і ламінованого підлогового покриття (т. Зв. Ламінату). МДФ добре підходить для виготовлення корпусів акустичних систем, оскільки він дешевий у виробництві, має однорідну структуру і легко обробляється. Використовується МДФ і для виробництва тари та коробок для подарунків (особливо розвинене в Китаї

Другие статьи
Категории
+380936728991
Life
+380662188362
Vodafone
+380983951762
Kyivstar
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта