Корзина
208 отзывов
+38 066-218-83-62
+380
66
218-83-62
+380
93
672-89-91

Вибір стінки для дому

Вибір стінки для дому
Стінки для віталень продовжують займати лідируючі позиції на сучасному ринку. Стінки зустрічаються у вітальні, в дитячих, в кабінетах і прихожих. До складу стінки може входити безліч елементів, такі як: вітрини, бари, стелажі, тумби під ТБ, шафи і тд

23.06.15

Стінки для віталень продовжують займати лідируючі позиції на сучасному ринку. Стінки зустрічаються у вітальні, в дитячих, в кабінетах і прихожих. До складу стінки може входити безліч елементів, такі як: вітрини, бари, стелажі, тумби під ТБ, полиці, шафи і т.д.


  Стінки для вітальні дуже вигідні. У них можна зберігати велику кількість речей. Стінки універсальні, дозволяють оптимізувати простір квартири. Стінки доставляють зручність, тому в них можна заховати безліч речей від сторонніх очей. Ви можете прикрасити відкриті ділянки стінки фоторамками, нагородами, книгами або творчістю Вашого малюка. Стінка може бути прямою, навісний, кутовий.


 У сучасних виробників дуже великий асортимент стінок різноманітних стилів. Це може бути як сучасний варіант стінки, який стоїть вдома у Ваших батьків, так і японський варіант, який ви бачили в модному журналі. А можливо Ви захочете вибрати варіант стінки зі стелажем і шафою. Можна вибрати кутовий варіант стінки, щоб оптимізувати простір Вашої вітальні або вибрати стінку у східному стилі, тоді Ваша вітальня буде випромінювати легкість і райдужний настрій. На сучасному меблевому ринку існують як готові варіанти стінок, так і ті, які ви можете набрати по своєму смаку, з окремих модулів.


 Варіанти матеріалів для виконання різноманітні. Це ДСП і МДФ, у більш дорогих виробників шпон і масив. Фасади стінок теж дуже різноманітні, все більшу популярність у наш час набирають глянцеві фасади та фасади з малюнками. Скляні фасади стінок теж мають широке поширення, але тут потрібно бути обережними і уточнювати яке скло використовується, адже в багатьох сім'ях є діти, і це може бути небезпечно.
 Але сучасні виробники стінок перестали заощаджувати на матеріалах, адже ім'я фабрики багато значить, тому використовують сучасні матеріали, так звані антистресові стекла. Корпус обробляється кромкою ПВХ або меламіном. Але ж вітрина має важливе значення в стінці, тому Ви сміливо можете ставити за скло ваші сувеніри, привезені з далеких країн, або дорогі вашому серцю речі.


 Сучасна обробка стінок і дзеркальних поверхонь дозволяє не боятися травматичності даних виробів. Вибір величезний, Вам залишилося тільки вибрати вподобану вам стінку і підібрати композицію під ваш інтер'єр. Вдалих покупок.

Категории
+380
66
218-83-62
МТС
+380
93
672-89-91
Life
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей, Валентин
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта