Корзина
219 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 066-218-83-62
+380936728991
+380662188362
+380983951762

Поради по догляду за меблями

Поради по догляду за меблями
Купуючи меблі, ви розраховуєте на тривалий термін її служби у вашій родині. Однак термін служби меблів залежить від того в яких умовах вона буде експлуатуватися і як ви будете доглядати за нею.

23.06.15

Купуючи меблі, ви розраховуєте на тривалий термін її служби у вашій родині. Однак термін служби меблів залежить від того в яких умовах вона буде експлуатуватися і як ви будете доглядати за нею. Ми підготували кілька простих порад, які допоможуть продовжити термін служби ваших меблів.


Клімат
Найбільш сприятливими умовами для збереження корпусних та кухонних меблів є сухе провітрюване приміщення з температурою повітря від +16 до +24 градусів за Цельсієм і відносній вологості 65-70%. При цьому не рекомендуються раптові перепади температури, тому вони можуть серйозно вплинути на якість меблів. Негативні температури, вогкість і близьке розташування джерел тепла викликає прискорене старіння і деформацію елементів меблів.


Вологість
Вплив води призводить до її проникненню всередину деталей і подальшого зменшення їх міцності і здуття поверхонь. Завжди тримайте поверхні меблів повною сухості. Поверхні деталей меблів слід протирати сухою м'якою тканиною (фланель, сукно, плюш, міткаль). Догляд за робочими поверхнями (стільниці, мийки тощо), як правило, повинен здійснюватися м'якою вологою тканиною, поролоновою губкою або спеціальними щітками, можливо із застосуванням відповідних миючих засобів.


Температура
Не рекомендується розташовувати меблі ближче 0,5 ― 0,7 м. Від опалювальних приладів та інших джерел тепла. Не слід встановлювати меблі безпосередньо на обігріваються підлоги. Не ставте на поверхню меблів гарячі предмети ― праски, каструлі, кухлі і тарілки. Користуйтеся спеціальними прокладками для гарячих і вологих предметів.


Світло
Тривала дія на меблі прямих сонячних променів змінює колір текстури дерева, впливає на лакофарбові покриття, лак тьмяніє, покривається плямами і тріщинами. Для регулювання інтенсивності світлового потоку ми рекомендуємо використовувати штори або жалюзі в приміщеннях.
Механічні ушкодження і агресивні середовища
Бережіть меблі від механічних пошкоджень. Щоб уникнути подряпин і тріщин намагайтеся не допускати падінь важких предметів на поверхню меблів. Ні в якому разі не допускайте впливу на меблеві вироби агресивних рідин (кислот, лугів, масел, розчинників тощо), які містять такі рідини продуктів або їх парів. Подібні речовини і сполуки є хімічно активними ― реакція з ними спричинить негативні наслідки для ваших меблів або навіть здоров'я. Також варто пам'ятати, що деякі специфічні миючі (чистячі) склади можуть містити високу концентрацію агресивних хімічних речовин та (або) абразивні склади. Застосування подібних миючих засобів неприпустимо!


Експлуатація
Всі тяжкості слід розміщувати всередині шаф, комодів, туалетних столів, тумбочок, стелажів, таким чином, щоб домогтися рівномірного розподілу навантаження по всій наявної площі та забезпечити необхідну рівновагу ковзаючих частин. Речі на полицях рекомендується розміщувати за принципом: найбільш важкі ― ближче до країв (опор), легші ― ближче до центру. Високі елементи (колони, багатоярусні шафи) рекомендується більше навантажувати в нижніх секціях для забезпечення кращої стійкості цих елементів. Допустима розподілене навантаження на скляну полицю не більше 12 кг, на ящик ― не більше 5кг, на дерев'яну полицю ― не більше 25кг.


Чищення і догляд
При забрудненні меблів необхідно якомога швидше очистити місце забруднення, в іншому випадку можливе утворення плям і розлучень на поверхні. Для очищення меблів використовуйте м'які тканинні або замшеві серветки і спеціальні засоби, призначені для очищення і поліровки вашого типу меблів. Ні в якому разі не користуйтеся абразивними миючими засобами і жорсткими металевими щітками і губками, це неминуче призведе до появи подряпин на поверхні. Завжди ретельно висушуйте (протирайте сухою тканиною) змочені ділянки після закінчення чистки. Хорошою альтернативою є періодична суха чистка за допомогою пилососа зі спеціальною меблевої щіткою.

Другие статьи
Категории
+380936728991
Life
+380662188362
Vodafone
+380983951762
Kyivstar
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта