Корзина
219 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 066-218-83-62
+380936728991
+380662188362
+380983951762
Любі клієнти! Раді повідомити, що магазин працює онлайн, наші менеджери блискавично та повно обробляють Ваші запити! Проте, у зв’язку із ситуацією в державі - відправки будуть не щодня як раніше, а в окремі дні, які будуть погоджуватись із кожним замовником індивідуально! Любимо Вас, бережіть себе та будьте здорові!

Правильний догляд за дерев’яними меблями

Правильний догляд за дерев’яними меблями

21.06.15

Якщо ви купили меблі з натурального дерева і хочете, щоб вони були довговічні, а їх розкішний зовнішній вигляд був збережений на довгі роки, варто дотримуватися кількох простих правил і прийомів обслуговування.

 

Якщо ви купили меблі з натурального дерева і хочете, щоб вони були довговічні, а їх розкішний зовнішній вигляд був збережений на довгі роки, варто дотримуватися кількох простих правил і прийомів обслуговування. По-перше, деревина – живий природний матеріал і боїться перепадів вологості і температури, тому в приміщенні, де встановлена дерев’яні меблі, необхідно підтримувати оптимальні кліматичні умови. Точкові теплові джерела, розташовані в безпосередній близькості, можуть пересушити дерево і привести до потріскування, пряму дію сонячних променів призведе до знебарвлення поверхні, а підвищена вологість може спровокувати утворення зайвої вогкості, що негативно позначиться на матеріалах і конструкціях меблів.

При щоденному догляді дерев’яні меблі протирають від пилу, зберігають її зовнішній вигляд і підтримують функціональний стан. Поліровану дерев’яну меблі слід протирати тільки сухою ганчіркою для уникнення розлучень, проте на такій поверхні пил з’являється знову і знову.

Це пов’язано з тим, що полірована поверхня електризується і постійно притягує нову пил. Для вирішення цієї проблеми використовуються спеціальні чистячі засоби, в яких містяться речовини, що перешкоджають процесу електризації – антистатики. Протирати полірування потрібно м’якою ганчіркою або матерією.

Неполірований меблі протирають вологою ганчіркою з певним складом.Збирається дрібна воскова стружка, заливається скипидаром і топиться на водяній бані, поки інгредієнти не змішаються і утворюють однорідний склад.Ретельно перемішана суміш наноситься на ганчірку, потім повехность меблів протирається і полірується сукном.

Продається досить велика кількість миючих засобів і поліролей, відновлюють сумішей для определнной сортів деревини і різних поверхонь, тому реставрувати і підтримувати зовнішній вигляд дерев’яних меблів може людина, що не володіє особливими навиками.

До цих пір збереглася велика кількість народних способів позбавлення від плям за допомогою підручних засобів. Плями від гарячого предмета на полірованому столі можна видалити розтираючи поверхню тампоном з кухонною сіллю, а старі плями покриваються невеликою кількістю солі і рослинної олії, через кілька годин вони забираються і місце протирається сухою вовняною ганчіркою. Дбайливе ставлення, своєчасний догляд і правильна експлуатація допоможуть зберегти предмети меблів з дерева.

Другие статьи
Категории
+380936728991
Life
+380662188362
Vodafone
+380983951762
Kyivstar
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта