Корзина
218 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 066-218-83-62
+380936728991
+380970420925
Любі клієнти! Раді повідомити, що магазин працює онлайн, наші менеджери блискавично та повно обробляють Ваші запити! Проте, у зв’язку із ситуацією в державі - відправки будуть не щодня як раніше, а в окремі дні, які будуть погоджуватись із кожним замовником індивідуально! Любимо Вас, бережіть себе та будьте здорові!

Пару слів про меблеві стінки

Пару слів про меблеві стінки

21.06.15

Найпоширенішим видом меблів після м'якої, напевно, є меблеві стінки.

 

Найпоширенішим видом меблів після м'якої, напевно, є меблеві стінки. У сучасному розумінні стінки з'явилися тільки в 70-х роках минулого століття. На той час це була великогабаритна, громіздка меблі, покриті шпоном. Така стінка була ознакою достатку.

Головною позитивною якістю будь-якої стінки була і є її місткість, звідси і зручність.  Характерною рисою стінок є те, що вони розбиті на окремі осередки, призначені для зберігання тих чи інших речей. Тому стінки дають можливість розмістити досить велику кількість предметів і речей, займаючи при цьому досить-таки невеликий простір житлового приміщення.    

Сьогодні ж спостерігається тенденція до спрощення меблевих стінок ― полегшенню їх зовнішнього вигляду. З цією метою використовуються дешевші легкі матеріали для їх виготовлення. Часто таким матеріалом стає ДСП замість деревного масиву, ламінат або спеціальна плівка ― замість шпону, а клей замінюється шурупами.

Сучасні стінки представляють собою набір з декількох модулів, які можуть бути використані як окремо, так і складені в одну стінку в різній їх послідовності. Для виробництва меблевих стінок сьогодні використовують високоякісні матеріали: ДСП, пресоване із застосуванням нетоксичних клеїв, ламінат і плівку для покриття поверхні виробу.    

Вітальня Саба 3 м Гербор / Гостиная Саба 3 м Гербор, фото 1

При виборі меблевої стінки ми рекомендуємо дотримуватися декількох правил:

Якщо ви вирішили придбати стінку з ламінованого ДСП, то для неї потрібно буде підібрати таке розташування в приміщення, де на неї не потраплятиме велика кількість сонячного світла, тому що в іншому випадку плівка, якою покрита меблі, просто втратить свій колір, тобто вицвіте.

Крім того, перед покупкою меблевої стінки потрібно приблизно продумати, що і на яких полицях ви будете зберігати. Так, потрібно пам'ятати, що ДСП, у якого довжина понад 65 см не витримає важкого вантажу і прогнеться. Зазвичай ДСП такої довжини розрахована не більше ніж на 30 кг ваги.

Тому, якщо вам все ж потрібно буде розмістити щось важке на полицях антресолей, то краще вибирайте вузькі шафи. У тому випадку, якщо у полиць вашої стінки все ж з'явився прогин, то полку можна буде просто перевернути зворотною стороною.

Другие статьи
Категории
+380936728991
Life
+380970420925
Kyivstar
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта