Корзина
219 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 066-218-83-62
+380936728991
+380662188362
+380983951762

Пару слів про меблеві стінки

Пару слів про меблеві стінки

21.06.15

Найпоширенішим видом меблів після м'якої, напевно, є меблеві стінки.

 

Найпоширенішим видом меблів після м'якої, напевно, є меблеві стінки. У сучасному розумінні стінки з'явилися тільки в 70-х роках минулого століття. На той час це була великогабаритна, громіздка меблі, покриті шпоном. Така стінка була ознакою достатку.

Головною позитивною якістю будь-якої стінки була і є її місткість, звідси і зручність.  Характерною рисою стінок є те, що вони розбиті на окремі осередки, призначені для зберігання тих чи інших речей. Тому стінки дають можливість розмістити досить велику кількість предметів і речей, займаючи при цьому досить-таки невеликий простір житлового приміщення.    

Сьогодні ж спостерігається тенденція до спрощення меблевих стінок ― полегшенню їх зовнішнього вигляду. З цією метою використовуються дешевші легкі матеріали для їх виготовлення. Часто таким матеріалом стає ДСП замість деревного масиву, ламінат або спеціальна плівка ― замість шпону, а клей замінюється шурупами.

Сучасні стінки представляють собою набір з декількох модулів, які можуть бути використані як окремо, так і складені в одну стінку в різній їх послідовності. Для виробництва меблевих стінок сьогодні використовують високоякісні матеріали: ДСП, пресоване із застосуванням нетоксичних клеїв, ламінат і плівку для покриття поверхні виробу.    

Вітальня Саба 3 м Гербор / Гостиная Саба 3 м Гербор, фото 1

При виборі меблевої стінки ми рекомендуємо дотримуватися декількох правил:

Якщо ви вирішили придбати стінку з ламінованого ДСП, то для неї потрібно буде підібрати таке розташування в приміщення, де на неї не потраплятиме велика кількість сонячного світла, тому що в іншому випадку плівка, якою покрита меблі, просто втратить свій колір, тобто вицвіте.

Крім того, перед покупкою меблевої стінки потрібно приблизно продумати, що і на яких полицях ви будете зберігати. Так, потрібно пам'ятати, що ДСП, у якого довжина понад 65 см не витримає важкого вантажу і прогнеться. Зазвичай ДСП такої довжини розрахована не більше ніж на 30 кг ваги.

Тому, якщо вам все ж потрібно буде розмістити щось важке на полицях антресолей, то краще вибирайте вузькі шафи. У тому випадку, якщо у полиць вашої стінки все ж з'явився прогин, то полку можна буде просто перевернути зворотною стороною.

Другие статьи
Категории
+380936728991
Life
+380662188362
Vodafone
+380983951762
Kyivstar
Интернет-магазин "Мастер-Мебель"
Андрей
Украина Тернопольская область Тернополь ул. Е. Коновальца 9
Карта